EEG Institut

Kalendář akcí

Kurzy EEG Biofeedback
květen 2022
PoÚtStČtSoNeKURZY
2526272829300117
02030405060708N
09101112131415I.
16171819202122I.
23242526272829I.
30310102030405I.
červen 2022
PoÚtStČtSoNeKURZY
30310102030405I.
06070809101112I.
13141516171819I.
20212223242526N
27282930010203I.
červenec 2022
PoÚtStČtSoNeKURZY
27282930010203I.
04050607080910II.
11121314151617I.
18192021222324N
25262728293031I.
srpen 2022
PoÚtStČtSoNeKURZY
01020304050607I.
08091011121314N
15161718192021I.
22232425262728I.
29303101020304N
září 2022
PoÚtStČtSoNeKURZY
29303101020304N
05060708091011I.
12131415161718I.
19202122232425II.
26272829300102I.

Fotogalerie

Podívejte se na zajímavé obrázky z našich akcí.

Video

Chcete-li se dozvědět více, doporučujeme zhlédnutí našich nejzajímavějších videozáznamů!

Anketa

Novinky ze světa neurověd

Emoce mají různé funkce: dovedou aktivovat psychiku  i celý organizmus, mohou tlumit starosti, regulovat naše chování tak, abychom se vyvarovali nadměrného nebezpečí, dovedou i organizovat celé naše jednání. 
Emoce pramení také z myšlenek a tak nás informují o tom, čím zaměstnáváme svůj mozek, co se děje v našem nevědomí, protože nejsme schopni všechny myšlenky vědomě zpracovávat.
Logika je totiž až posledním článkem procesu našeho rozhodování. A to možná ne každý ví.

Při úspěšném i neúspěšném zakončení jednání je vždy nutné prokazovat úctu partnerovi a poděkovat za věnovaný čas.

V jednání je důležitý začátek, prostředek a konec

Také se vám čas od času stane, že vám některý obchodní partner doslova leze na nervy? Nebo víte, že jeden ze zaměstnanců je programově naštvaný na svět a vy ho potřebujete připodobnit vaší optimistické firemní filozofii, protože jinak je výtečným odborníkema byla by škoda o něj kvůli jeho pesimismu přijít? S finančním ředitelem se nedokážete sehrát jen proto, že se celý den nezasměje a často vás svojí disciplínou excelu tak vytočí, že byste ho nejradši uškrtili? Jo, panečku, emoce, dokáží toho tolik, že někdy ani netušíme...

O tom, jak to v našem organismu vlastně funguje a k čemu a jak s emocemi pracovat, jsem hovořila s MUDr. Michaelou Pakszysovou, generální ředitelkou společnosti EEG INSTITUT. Mateřskou zemí této firmy je Polsko, pobočky fungují v ČR a Litvě. Michaela Pakszysová vystudovala Lékařskou faktultu Univerzity Karlovy, avšak léta již působí ve Varšavě a celou svoji profesní dráhu věnuje lidskému mozku a metodám, jak náš mozek efektivněji využívat. Již jednou jsme ji na našich stránkách v Madam Business představili. Dnes to bude o emocích...

Emoce a business. Zdá se mi, že na toto spojení sázíme více a více, ale pro mnohé z nás je využívání emocí stále velkou záhadou.

To máte pravdu. Emoce nás prostě někdy více ovládnou, než by to v řadě situací bylo potřeba. A co vlastně ty emoce jsou? Tyhle krátce trvající pocity a psychické stavy, vznikající jako reakce na různé situace nebo stimuly mají jeden cíl: připravit organizmus na činnost. Patří mezi automatické složité reakce, které mohou být viditelné, protože je doprovázejí fyziologické reakce našeho těla. Tak například strach vyvolá bušení srdce, pocit horka, zvýšené napětí svalů, stud vyvolá zčervenání tváře někdy i celé horní poloviny těla rozšířením krevních cév těchto oblastí. Štěstí se nám pojí s pocitem létání, s pocitem lehkého dýchání z rozšíření plic, smutek s ochabnutím svalů dolních a horních končetin, hrdla, okolí očí.

Exprese základních emocí hněvu, pohrdání, odporu, strachu, radosti, smutku a udivení je univerzální, to znamená, že každý člověk je dovede rozeznat na tvářích lidí různých ras a kultur. Kladné emoce jako radost, štěstí, láska, naděje, euforie vzbuzují v nás příjemné pocity, záporné emoce jako je hněv, zloba, strach, odpor, nenávist zas nepříjemné pocity.

Emoce mají různé funkce: dovedou aktivovat psychiku  i celý organizmus, mohou tlumit starosti, regulovat naše chování tak, abychom se vyvarovali nadměrného nebezpečí, dovedou i organizovat celé naše jednání.  Ale pozor - chování a prožívání člověka je neoddělitelné od jeho biologických procesů. Základní  je práce mozku a celé nervové soustavy, která nám umožňuje  přejímat pocity z prostředí, třídit je, uchovávat a ve vhodném okamžiku účinně vybavovat.

Emoce nejsou stálé, záleží na intenzitě pocitů, jejich trvání, na situaci a aktuální náladě jakožto i na fyzickém stavu. Příjemná emoce se může náhle změnit v nepříjemnou, a čím méně je pozitivních emocí, tím vyšší je jejich intenzita.

Máme raději ty pozitivní...

Není se čemu divit. Tyto emoce nám pomáhají zvládat obtížné životní situace, v navazování a udržování vztahů, zvyšují tvořivost, jsou důležité v našem osobním i pracovním růstu. Negativní emoce jsou úzce spojeny se specifickými fyziologickými změnami, které připravují naše tělo na možnost přežití, například při ohrožení k útěku.

Emoce pramení také z myšlenek a tak nás informují o tom, čím zaměstnáváme svůj mozek, co se děje v našem nevědomí, protože nejsme schopni všechny myšlenky vědomě zpracovávat. Proto v 21.století plném informací je důležité, kolik si toho do podvědomí dovolíme vměstnat. Hlavně silné emoce zakořeňují prožitek v podvědomí, ale nejen to, mají vliv i na naše budoucí jednání.

Takže jak je, potvory, správě využívat?

Mám zkušenosti, že v businessu bychom nejradši emoce odstranili z našeho profesního života, protože se nám jeví jako nepotřebný balast, něco rušivého, co se vymyká naší kontrole. Myslíme si, že důležitá rozhodnutí je třeba dělat mozkem a ne srdcem. Ale je to jinak, emoce jsou neodlučitelnou součástí našeho každého dne, každého našeho jednání, jakéhokoli rozhodnutí. Každý prožívá radost, když se mu povede prodat produkt nebo službu, když se splní jeho očekávání. Každý z nás prožívá smutek, když klient rozhodne jinak. Tak jak v životě, i v businessu vše je neustále v pohybu, všechno se mění. Emoce jako komplexní interakce mezi mozkem a tělesnými systémy jsou integrální součástí každého rozhodnutí, jakýmsi naváděcím systémem,  jakožto i základním předpokladem komunikace mezi lidmi.

Měli bychom jim tedy dávat přiměřený prostor, vědět o nich, nezatracovat je...

Je to tak.  Jsou hlavní silou tvořivosti,  ať se jedná o psaní odborných statí či románů, tesání soch či  výměnu myšlenek partnerů v jednání.  Problém je v tom, jak je vyjadřovat, jak je číst, aby jeden partner porozuměl druhému.  Aby dovedl pozorovat a popsat své cítění situace, svoje potřeby a přání při současném pozorování, poslouchání a zkoumání partnera. Logika je totiž až posledním článkem procesu našeho rozhodování. A to možná ne každý ví.

Někdy se jim připisuje až nadpřirozený význam. Mohou opravdu přinést štěstí, úspěch, pokud se s nimi člověk naučí pracovat?

Určitě. Vezměme si to takto: zdraví  patří mezi největší štěstí člověka, bez něho je velmi těžké být úspěšným a prožívat pozitivní emoce. Bohužel z roku na rok narůstají statistiky mentálních poruch, zvyšuje se počet dětí, mládeže, lidí v produktivním věku i starších občanů s depresí, bipolární chorobou, úzkostnou neurózou, posttraumatickým stresem, poruchami příjmu potravy či sebevražednými sklony. Všichni zdraví zas pociťují stres z nejistoty týkající se naší práce, naší finanční situace, stále většího tlaku, většího tempa práce.

Z toho plyne, že vlastně již každý člověk již od dětského věku v našem století potřebuje návod, jak si zachovat svoje emoční zdraví po celý život. Totiž záporné emoce, které vědomě nepřepracujeme,  zůstanou v nás v nevědomé formě  a mohou nás provázet po celý život, způsobit změny v chování, mnoho zdravotních potíží i chorob. A na to pozor.

Jestli budeme pořád na něco naštvaní, budeme vlastně existovat ve stálém stresovém stavu, který má přímý vliv na sníženou funkci immunologického systému a porušuje práci mnoha tělesných systémů, které začínají nadměrně pracovat nebo se hroutí: známe dobře pocit stoupání krevního tlaku, bušení srdce, rychlého a povrchního dýchání, třes rukou a nohou, bolesti břicha, vypnutí nejdůležitější části čelní mozkové kůry, bez které se nemůžeme správně a rychle rozhodnout. Tady to začíná...

Ono se to pěkně říká, ale jak na to v praxi, denním spěchu, který provází řešení stovek úkolů? Každé z nás kmitají hlavou myšlenky nejen firemní, ale i rodinné, babička v nemocnici, ve školce planě neštovice, doma kape bojler, ve firmě končící audit, zmařená zakázka. Emoce střídá emoci, ani o tom nevíme...

Mnoho psychologů, psychoterapeutů, koučů, trenérů,  učí  jak se s tím vším vypoádat.  Nejde o to, abychom tlumili svoje negativní emoce, protože následkem je tlumení i funkcí kognitivních, paměti a fyziologických funkcí. Spíše jde o naučení se novým vzorům chování, s pozitivním postojem k druhé osobě, o záměnu negativních emocí již v mysli za pozitivní. Je třeba naučit se vypovídat slovně tak, aby se negativní emoce nevyvolávaly a nerozdmychávaly v konverzaci. Podnikatel nebo podnikatelka by měli mít emoční inteligenci, čili správně hodnotit a regulovat svoje chování a chování k druhým lidem, umět navazovat a udržovat společenské vztahy, vnímat emoce druhých a reagovat změnou svého chování k nim.

A ono to skutečně není jednoduché. Mnoho emocí je pečlivě skrývaných, třeba ty, které doprovázejí lež. Je možné však se naučit je rozeznávat za pomocí změn napětí určitých svalových skupin tváře, zabývá se tím mikroexprese. I úsměv nemusí být vždy srdečný, při přátelském usmívání se smějí nejen ústa, ale i oči, respektive oční svaly kolem očí, při zdvořilostním úsměvu jsou zapojeny pouze svaly úst.  Je možné shrnout celou odpověď v jednu větu: profesionál dovede rozpoznat emoce u sebe i u partnera, dovede se ovládat, vykazuje partnerovi úctu a snaží se vždy v jednání zastoupit negativní emoci emocí pozitivní.

Jako neurofyziolog znáte zákoutí lidského mozku. Co se tam o emocích říká?

Díky neurozobrazovacím technikám můžeme dnes přímo během emocí u různých osob, zdravých i nemocných, do mozku nahlédnout. Čím dále více víme o složitosti těchto reakcí v různých částech mozku člověka. Emoce připravují k činnosti nebo jsou spojené s činností. Hlavními strukturami mozku, které jsou zaangažované v emocích, jsou struktury podkorové,  to znamená že jsou to struktury ukryté hluboko pod mozkovou kůrou; hlavními jsou kmen mozku a limbický okruh; i když mozková kůra má také co říci, zas tělo člověka je oblastí emoční exprese. Důležité je to, že všechny tyto struktury jsou v různém stupni zaangažované v různých emocích, převážně jsou stimulované v několika z nich, ale způsob vzbuzení je pro každou emoci jiný. Základní emoce strach, zlost, smutek a uspokojení jsou vrozené jak u lidí tak i zvířat. Naše vědomí je přepracovává a jako uvědomělé prožití emocí doznáváme  různé emoční stavy. Prvotní je ale reakce na stimul neuvědomělá, která je blesková a výhodnější pro zachování života, a zase reakce uvědomělá je pomalejší a může korigovat další naše reakce.

No ale co já s tím?

Vezměte si například takovou emoci jako je strach. Sedíte doma sama a čtete knížku. Najednou slyšíte ze sousedního pokoje nějaký šramot. Sluchová dráha registruje zvuk a překládá jej na jazyk mozku a staví vás do stavu vyšší bdělosti. Sluchová dráha vzbudí mozkový kmen a vzruch jde do thalamu. Tam se dělí na dvě dráhy - menší která jde do  těla amygdala, druha větší do sluchové mozkové kůry, kde jsou klasifikované a interpretované zvuky. Tělo amygdala spouští alarm, střední část  amygdala vzbudí hypothalamus, kmen mozku a autonomický nervový system.Tělo amygdala posílá vzruchy do hypothalamu, kde se začíná vylučovat látka, která vzbudí podvěšek mozkový a ten vyloučí hormon stresu a ten vzbudí vylučování norepinefrinu z kmene mozku, a to už je celý mozek  pobuzen a  to všechno se děje mimo naše uvědomění.  Organismus je připraven na reakci bojuj nebo uteč. Teprve mnohem později se zapojuje i naše mozková kůra a může modifikovat naše chování, například když se přesvědčíme o tom, že to náš kocourek způsobil šramot, a uklidníme se.

V různých emocích mají svou úlohu různé mozkové struktury. Smutek aktivuje část předčelové kůry mozku, hypothalamus a kmen mozku, zlost a strach ale dvě první z těchto struktur neaktivují, i když vzbuzení kmene mozku je pro všechny tyto tři emoce společné. Tělo amygdala odehrává hlavní roli ve strachu, ale neaktivuje se při uspokojeni nebo odporu.  Při složitých procesech v mozku vznikají různé biochemické látky, které mezi sebou mají komplikované vazby a mají vliv na to, zda pociťujeme smutek nebo radost, zda dovedeme potlačit agresi, cítíme empatii, dovedeme si poradit v životních situacích, jaké vztahy nás pojí s lidmi, jak se chováme, jaká rozhodnutí děláme. Tam, kde jsou emoce spojené s agresí jako hněv nebo zlost, hlavní roli má vasopresin a testosteron, a také serotonin. Jestliže pociťujeme radost nebo uspokojeni, neurotransmitery opiátové, smutek má spojeni se snížením hladiny serotoninu. Samozřejmě existuje i mnoho nemocí, ve kterých naše emoce mohou být patologicky vystupňované nebo i úplně chybět, ale to už je jiná věc…

Odpověď na otázku, co s tím, je jednoduchá i složitá – lidé pohybující se v businessu by měli průběžně trochu trénovat, učit se aspoň základům komunikace, pomáhá to právě ve využívání emocí.

Jak je tedy používat při obchodním jednání? Co zaručeně platí? Jak dostat partnera tam kam potřebujeme a ještě s dávkou elegance?

Schopnost používat emoce je v businessu vždy prospěšná. To znamená, že dobry obchodník dovede rozpoznat nejen emoce svého partnera, ale i svoje a naučí se je ovládat. V jednání je důležitý začátek, prostředek a konec, všude tam můžete uplatnit emoce nejlépe. Mluvily jsme o emocích kladných a záporných, v jednání nejčastěji užíváme vzbuzování nadšení, radosti, důvěry, laskavosti. Partnerů je nutné si vážit a projevovat jim náš zájem. Ten se může týkat jich samých, jejich firmy nebo rodiny; a takovým optáním nejčastěji zahajujeme společné jednání, zkrátka navozením zajmu. Radost a nadšení jsou další pozitivní emoce, které můžeme dát najevo, stejně tak jako pochvala během rozhovoru. Naše zaujetí pro věc, produkt, službu, s krátkým výkladem co přinese dobrého pro klienta, je velmi bodující pro další jednání. Samozřejmě lidé, kteří jsou dobrými řečníky, používají jasnou  mluvu s pádnými argumenty, dovedou polemizovat, mají zvláštní předpoklady pro obchodní jednání. Ale i ostatní bez těchto genetických předností se mohou správnému jednání naučit. Samozřejmě vždy je třeba se vyvarovat vyvolání emocí záporných jako hněv, podrážděnost, opovržení, poníženost. To podle mne do podnikání ani manažerské práce prostě nepatří. Ale – někdy prostě člověk bouchne, chápu...

Je něco třeba dokonce zakázané, pokud chci uspět?

Existují speciální techniky reklamy produktu, které vyškrtávají ze slovníku některá zakázaná slova, jež dráždí partnera i zákazníky, kteří chtějí jednat o produktech. Jsou to slova kupovat a prodat, smlouva, rozhodnutí a několik dalších jako slova špatné, obtížné, nemožné. Také váš partner může během jednání ve vás vyvolat záporné emoce záměrně nebo nevědomě nevhodným slovem, jednáním, svou neústupností, citovým vydíráním nebo dokonce svým agresivním postojem. I v této situaci je nutné zachovat si přehled a studenou hlavu a kontrolovat průběh jednání s jasnou argumentací a převádět emoce záporné v emoce kladné. Je to určitě umění, kterému je možné se naučit, aby člověk dokázal dobře komunikovat. Při úspěšném i neúspěšném zakončení jednání je vždy nutné prokazovat úctu partnerovi a poděkovat za věnovaný čas. Může to být prospěšné v dalším jednání s tímto partnerem. Umění vhodné komunikace vám může připadat jako divadlo, ale není tomu tak. Nejde o povrchnost ve stylu „já tě zmáknu“, jde o postoj, snad až o životní filozofii udržitelnosti.

MUDr. Michaeli Paksyzsové, CSc. se ptala se Eva Brixi

Nadcházející kurzy

Biofeedback a neurotechnologie ve vzdělávání, kariéře a nápravě poruch práce mozku

EEG Biofeedback
Pětidenní kurz I. stupně


květen
09.05. - 13.05.2022
16.05. - 20.05.2022
23.05. - 27.05.2022
30.05. - 03.06.2022

červen
06.06. - 10.06.2022
13.06. - 17.06.2022
27.06. - 01.07.2022

červenec
11.07. - 15.07.2022
25.07. - 29.07.2022

srpen
01.08. - 05.08.2022
15.08. - 19.08.2022
22.08. - 26.08.2022

září
05.09. - 09.09.2022
12.09. - 16.09.2022
26.09. - 30.09.2022

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Pětidenní kurz II. stupně


červenec
04.07. - 08.07.2022

září
19.09. - 23.09.2022

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Pětidenní kurz III. stupně

Na tento kurz se můžete kdykoli individuálně přihlásit a navrhnout termín jeho uskutečnění.

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
kurz trénink ALFA

Na tento kurz se můžete kdykoli individuálně přihlásit a navrhnout termín jeho uskutečnění.

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Třídenní kurz pro SPORTOVNÍ KOUČE

Na tento kurz se můžete kdykoli individuálně přihlásit a navrhnout termín jeho uskutečnění.

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Pětidenní kurz Multimodální Biofeedback

Na tento kurz se můžete kdykoli individuálně přihlásit a navrhnout termín jeho uskutečnění.

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Pětidenní kurz Neurofeedback pro pedagogy a psychology


květen
02.05. - 06.05.2022

červen
20.06. - 24.06.2022

červenec
18.07. - 22.07.2022

srpen
08.08. - 12.08.2022
29.08. - 02.09.2022

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Třídenní kurz pro pedagogy, speciální pedagogy, psychology - nové poznatky o poruchách chování a učení

Na tento kurz se můžete kdykoli individuálně přihlásit a navrhnout termín jeho uskutečnění.

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

EEG Biofeedback
Kurz pro rodiče a speciální pedagogy

 • - - - - - - - -
 • Hotel ILF
 • Budějovická 15/743, Praha 4

Novinky

V jednání je důležitý začátek, prostředek a konec

Emoce mají různé funkce: dovedou aktivovat psychiku i celý organizmus ...

Poruchy učení - funkce DYS

mozek dělá člověka člověkem ... a existují způsoby, jak tuto činnost urychlit a zvýšit

EEG Biofeedback a mozek

mozek dělá člověka člověkem ... a existují způsoby, jak tuto činnost urychlit a zvýšit

Práce na střídavé směny poškozuje mozek

Práce na střídavé směny může způsobit dlouhodobé poškození klíčových funkcí mozku ...

Informace o lidském mozku

Celkem 17 bodů o mozku, které stojí za to si přečíst...

Časté sledování televize vede u dětí k negativním změnám mozku

Čím více času děti tráví u televize, tím jsou tyto změny výraznější.

Kakao může blahodárně působit na funkci mozku nejen u seniorů

Horké kakao může zlepšit inteligenční potenciál seniorů, tedy navyšovat mozkovou kapacitu.

Nahrané zvuky nervů v lidském mozku znějí jako srkání brčkem

Nová výstava v londýnském muzeu přišla s unikátním lákadlem.

Vzpomínky na mozek

Jak probíhá aktivace příslušné vzpomínky v mozku? Právě publikovaná práce v odborném časopise Nature nabízí odpověď.

Další důkazy o schopnosti mozku vyrovnat se s poraněním

Najít cestu na nová místa je důležitá schopnost, kterou řada z nás považuje za samozřejmost. Je to také schopnost, která se často ztrácí po poranění mozku, což může mít ...

Vědci varují před digitální demencí

Mnozí mladí lidé jsou tak závislí na elektronických zařízeních, že už si nedokážou zapamatovat každodenní detaily jako například své číslo telefonu.

Mozek se učí i v komatu

Pokusy britských neurologů prokázaly úspěšné učení u pacientů, kteří jsou už půl roku v komatu

Mozek a poranění

Jsou skutečně poranění mozku nevratná? Jak se s nimi mozek vypořádá?

Vzpomínky a mozek

Transplantace a mozek

Proč mozek spotřebuje tolik energie?

Opičí mozek

Tentokrát několik zajímavostí o tom, jak funguje mozek opic

Jak ovlivňuje mozek chuť k jídlu

Podívejte se, jaké jsou jejich role a o co se starají.

Levá a pravá hemisféra mozku

Podívejte se, jaké jsou jejich role a o co se starají.

Jak marihuana poškozuje paměť

Jednou ze stinných stránek užívání marihuany je její vliv na pracovní paměť, na schopnost dočasně udržet a zpracovat informace pro jejich další použití, pochopení a učení.

Vědci už umí číst myšlenky

Výzkumníci už mají techniku, která jim umožňuje z elektrických signálů v mozku dekódovat slova, na která člověk zrovna myslel, uvedla BBC.

Největší mýty o lidském mozku

Mozek je jedním z nejúžasnějších orgánů v lidském těle. Ovládá celý náš centrální nervový systém a zahrnuje zhruba 100 miliard neuronů. Mnozí možná namítnou, že po staletích zkoumání o něm musíme vědět všechno, ale stále existuje řada aspektů, o kterých nemáme ani tušení. A protože je mozek tak složitý, mají lidé tendenci si informace zjednodušovat.

Mozek většiny lidí reaguje na negativní informace příliš optimisticky

Londýnští neurologové odhalili tajemství, proč většina lidí ignoruje negativní informace a proč někteří jedinci nedokážou opustit pesimistický pohled na svět. Podle nich za vše mohou čelní laloky mozku.

end

AKČNÍ NABÍDKA PRO RODIČE
DĚTÍ S PORUCHAMI POZORNOSTI, ADHD, ADD, DEPRESÍ, ÚZKOSTÍ,
DĚTSKOU MOZKOVOU OBRNOU, STAVY PO ÚRAZU HLAVY,
EPILEPSIÍ, AUTISMEM, SYNDROMEM ASPERGERA A POD

 • Možnost vyzkoušet EEG Biofeedback zdarma pro děti i rodiče
 • Ke všem typům přístrojů pro domácí použití viz přístroje instruktáž
  a kurz zdarma pro rodiče i širokou veřejnost včetně instruktážních
  videí, jak přístroje efektivně používat
 • Sleva na vyšetření EEG a QEEG (mapa mozku) pro děti i dospělé
 • Sleva na posouzení školní zralosti dětí z MŠ před nástupem do školy

NOVĚ SUPERVIZE EEG BIOFEEDBACK
PRO PSYCHOLOGY, PEDAGOGY,
NEUROTERAPEUTY, SPECIÁLNÍ PEDAGOGY,
PPP, SPORTOVNÍ NEUROTERAPETY
A ŠIROKOU VEŘEJNOST
PRO PRVNÍCH 10 PŘIHLÁŠENÝCH ZDARMA

Možnost výběru libovolného obsahu supervize (orientace na dospělého nebo dětského pacienta: OCD a úzkostné poruchy, poruchy spánku, deprese, chronická únava, stres, krizové intervence, poruchy chování u dětí, ADHD, ADD, mentální retardace, autismus, syndrom Aspergera a pod).

Pro více informací a objednávku nás kontaktujte
telefonicky na 776 226 988 nebo e-mailem na eeginstitut@seznam.cz